Body byly opravdu potřeba! A-tým doma smetl Varnsdorf 6:0

Do nového roku A-tým neskočil zrovna nejlépe. Z prvních dvou utkání s Frýdlantem a s vlky z Jablonce si odnesli pouze jeden bod, kde v obou případech podlehli na nájezdy. Další dvě utkání českolipští podlehli úplně. V Lomnici prohráli 5:2 a v Jablonci s Gepardy 6:3. Výhra přišla až v neděli doma s Varnsdorfem, kde to byla jednoznačná výhra 6:0!

Česká Lípa do utkání naskočila s jasným cílem: tři body musí zůstat doma. Před zaplněným zimním stadionem se v 11. minutě trefil Jakub Grešl po asistenci Zdeňka Sameše. V 17. minutě při vlastním oslabení se tato dvojce opět prosadila. Ještě pár vteřin před koncem 1. třetiny se trefil Vít Havel po přesné nahrávce od Martina Stejskala. Do druhé třetiny se šlo s úsměvem. Třetinu začínali českolipští v oslabení, které opět úspěšně ubránili. Ve třetině padla pouze jediná branka od Milana Preusslera ve 37. minutě. Třetí třetinu si úspěšnou střelu připsal Pavel Vondra spolu s Benjaminem Vomáčkou. 19 vteřin před koncem utkání se ještě přesnou střelou trefil opět Vít Havel po nahrávce od kapitána Radka Holčáka a českolipští mohli oslavovat výhru! Zároveň pro brankáře Honzu Krále, po spoustě velmi úspěšných zákrocích, to byla letošní první vychytaná nula!

Děkujeme všem fanouškům za parádní atmosféru, kde se vás poslední dobou na zápasech schází přes dvě stovky! Další domácí utkání a zároveň poslední utkání před playoff se uskuteční 18.2. od 16:00 u nás na stadionu v České Lípě a tam už budeme vědět, kdo nás čeká v playoff! Tak si to nenchte ujít a budeme se opět těšit na viděnou.