Celorepubliková akce "TÝDEN HOKEJE" po půl roce opět i v České Lípě

Přijďte ve čtvrtek 26.09.2019 od 17:15 hod na zimního stadion v České Lípě na adrese Barvírská 2690na akci Týden hokeje

Ve čtvrtek 26.09.2019 od 17:15 hod budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Hokejový klub HC Česká Lípa ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu v České Lípě akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na sekretáře klubu pana Kučeru Tomáše viz odkaz kontakty s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná pošesté po celé České republice a celkově už posedmé. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 25 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Pro lepší představu o průběhu akce můžete shlédnout videa a fotografie z předchozích akcí pořádaných v České Lípě:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2012 - 2014, HC Česká Lípa o. s.