Dobrý vstup do sezóny pro hráče ročníku 2006

Přípravné zápasy s HC Děčín

Čtvrtek 19.září

Prvním ostrým zápasem v sezóně byl pro ročníky 2006 a mladší domácí duel proti HC Děčín. Na obou stranách byla hned v úvodu utkání vidět chuť vstřelit nějakou tu branku. To se však lépe dařilo soupeři a první ''třetinu'' jsme prohráli 0:3. Jenže kluci jen tak něco nevzdají  a trenéři  mají na výkon svých svěřenců nemalý vliv. Po skončení prostřední části svítil na tabuli stav 3:3. Stejný počet branek (3) padl ve třetí třetině na obou stranách a zápas skončil nerozhodně 6:6. V nájezdech se povedlo poměrem 4:1 našim borcům ukončit zápas vítězstvím.

Neděle 22.září

Ani na domácím ledě se nepovedlo klukům z Děčína vyzrát na českolipské Predátory. Jedním slovem byl tento zápas přestřelkou. Ač není na poměru branek v první části nic zvláštního a domácí ji prohráli 3:4, to ve druhé třetině se povedl famózní výkon. Jistě málo kdo věřil, že časomíra funguje správně, když na ní byl stav 5:11 pro hosty. Snad s pocitem spokojenosti se už žádné drama do konce neudálo, jen skóre se hezky zarovnalo na 10:20. Nájezdy na konci utkání jsou již jen odměnou borců za pěkný výkon a výsledek nebyl v tomto případě důležitý.

domácí zápas  HC Česká Lípa - HC Děčín 6:6 a 4:1 po sn.  po třetinách (0:3,3:0,3:3)

branky: Havel V.(3), Háze P.(1),  Vondruška M.(2)

sestava:  Havel,  Háze, Týkal, Šmejkal, Košnar, Štěrba, France, Nyklová, Dýnek, Šlechta, Vondruška, Mátl, Dobrovolný (B)

trenéři:  France Radek a Štefan Jan