Dorost – Domácí prohra s Letňany

12. 1. 2020

Dorost – mistrovské utkání

HC Česká Lípa       -       HC Letci Letňany

2     :     6          ( 0:2, 1:1, 1:3 )

Sestava: Hnízdil – Lukáš, Špindler, Stejskal, Václavík, Čihák, Sameš, Havel, Lorenz, Král, Honcharov, Langr

Branky ČL:  Honacharov (Stejskal, Havel), Stejskal (Langr)

Střely na branku: 32 : 55

Vyloučení ČL:     Václavík 2. min.

V odvetném utkání na domácím ledě jsme s Letci nedokázali navázat na výsledek z Prahy, kde jsme dokázali alespoň vyrovnat a nakonec jsme prohráli 4:5 po sn.

Utkání v Lípě se začalo vyvíjet velmi podobně, jako v Praze. Snaha určitě na naší straně byla, snažili jsme se hrát, ale hosté šli v první třetině do vedení, které dokázali navýšit ještě o jednu branku. Ve druhé třetině jsme začali s hosty srovnávat krok a rozešli se v této třetině smírně 1:1..

Třetí třetina byla nejlepší z naší strany, hrál se vyrovnaný zápas. Ke konci zápasu jsme se pokusili za stavu 2:4 pro hosty pro power play, dokázali jsme Letce zatlačit i vytvořit si dobré šance, ale snížit se nám nepodařilo a naopak nejprve jsme inkasovali do prázdné branky a poté jsme dostali ještě jeden gól a prohráli jsme v poměru 2:6.

JČ