Dorost – mistrovské utkání

HC Letci Letňany     -     HC Česká Lípa

5     :     4       po sn.  ( 3:1, 1:1, 0:2 )

Sestava: Volevecký– Lukáš, Špindler, Stejskal, Václavík, Čihák, Sameš, Havel, Lorenz, Fajkus, Grešl, Král

Branky ČLHavel (Sameš), Stejskal, Stejskal (Havel, Volevecký), Sameš (Lorenz, Král)

Střely na branku: 39 : 31

Vyloučení ČL:   Sameš, Václavík oba 2. min

Vstup do utkání nám vysloveně nevyšel, kdy jsme hned z první střely inkasovali. Také nám se podařilo první střelou překonat domácího brankáře, ale to bylo z naší strany vše. Soupeř nás přehrával a chybičky na naší straně přibývaly. Do konce třetiny jsme ještě dostali dva góly a do šaten o první přestávce jsme šli za nepříznivého stavu 3:1 pro domácí Letce.

Od druhé třetiny jsme srovnali hru, dokázali jsme snížit, ale bohužel toto se nám nepodařilo udržet a vzápětí jsme po další chybě inkasovali. Třetina skončila 1:1.

Ve třetí třetině jsme ukázali charakter, vstřelili dvě branky a utkání dotáhli do samostatných nájezdů, které se nám vyloženě nepovedli a tak z pražských Letňan vezeme cenný jeden bod za prohru 5:4 po sn.