Dorost - Fantazie ve Vrchlabí a porážka domácího celku HC Krkonoše

20. 1. 2019

Dorost – mistrovské utkání

HC Krkonoše       -       HC Česká Lípa

4     :     5       ( 1:1, 2:0, 1:4 )

Sestava: Volevecký – Bořil, Stejskal, Grešl, Čihák, Sameš, Havel, Lorenz, Fajkus, Veselý, Špindler, Lukáš

Branky ČLVeselý (Stejskal, Lukáš), Špindler (Havel), Sameš (Čihák), Stejskal (Grešl), Špindler (Stejskal, Sameš))

Střely na branku: 37 : 30

Vyloučení ČL:   Stejskal, Havel, Bořil, Fajkus vš. 2. min.

Po sobotním utkání s Děčínem, jsme v neděli zajížděli k utkání do Vrchlabí, kde nás čekal velmi silný soupeř HC Krkonoše. Soupeř se do nás od první minuty pořádně zakousl, ale náš společný výkon brankáře a všech hráčů dovolil v první třetině domácím skórovat pouze jednou. V té době jsme byli ve vedení a domácí v této fázi dokázali pouze srovnat. Druhá třetina neprobíhala dle našich představ, celkem jsme inkasovali dvě branky a do přestávky jsme šli s mankem dvou gólů. Třetí třetina nám vyšla fantasticky, postupně jsme dokázali vstřelit čtyři branky, domácí pouze v poslední minutě upravili konečný výsledek na 4:5 pro naše borce. Super zápas, kde jsme nic nezabalili, otočili nepříznivý výsledek a domů si odvezli cenné tři body.

JČ