Dorost – Frýdlant, druhé vítězství venku

28. 9. 2019

HC Frýdlant      -       HC Česká Lípa

3     :     6       ( 1:1, 0:2, 2:3 )

Sestava: Volevecký – Lukáš, Špindler, Stejskal, Čihák, Sameš, Havel, Lorenz, Fajkus, Čunát, Grešl

Branky ČLStejskal (Lorenz), Stejskal, Čunát (Sameš), Stejskal (Lorenz), Stejskal (Lorenz), Stejskal (Grešl)

Střely na branku:  39 : 46

Vyloučení ČL:   Fajkus, Sameš, Čunát  vš. 2.min

V druhém letošním venkovním utkání a v den státního svátku jsme zavítali na led ve Frýdlantu. V první třetině jsme se s domácími rozešli smírně 1:1. Ve druhé třetině jsme šli do vedení vstřelením dvou gólů  Ve třetí třetině jsme přidali další tři a domácí pouze stačili korigovat výsledek v samém závěru. Frýdlanští nás v celém průběhu utkání potrápili a nedali nám nic zadarmo a to až do závěrečného hvizdu. V utkání se blýskl pěti brankami Martin Stejskal.