Dorost – Frýdlant, každá třetina nerozhodně, poté prohra na nájezdy

15. 12. 2018

Dorost – přípravné utkání

HC Česká Lípa     -     HC Frýdlant

3    :     4  (SN)     ( 1:1, 1:1, 1:1 )

Sestava ČL: Kühn, Volevecký – Lukáš, Bořil, Stejskal, Havel, Václavík, Čihák, Sameš, Veselý, Lorenz, Fajkus

Branky ČLStejskal (Lorenz, Bořil), Lorenz (Václavík), Veselý (Václavík)

Střely na branku: 38 : 35

Vyloučení ČL: Václavík 2 x 2 min.

V první i druhé třetině jsme byli lepší než hosté. Bohužel jsme pouze dotahovali výsledek. Ve třetí třetině jsme se dostali poprvé do vedení a na místo, abychom navýšili skóre v nás prospěch, naše hra se úplně změnila, hosté nás začali přehrávat a zaslouženě vyrovnali. O vítězi utkání rozhodli samostatné nájezdy, v nichž jsme neuspěli a proto Frýdlant odváží z České Lípy dva body.

Poslední tři zápasy se trápíme v koncovce, kdy vstřelíme málo branek. Hned zítra máme co napravovat v Jablonci, kde hrajeme poslední zápas v tomto roce.

JČ