Dorost – mistrovské utkání

HC Česká Lípa       -       HC Frýdlant

8     :     3              ( 2:2, 4:0, 2:1 )

Sestava: Hnízdil – Lukáš, Havel, Lorenz, Grešl , Šlechta, Zikmund, Šmejkal, Procházková, Vondra, Čihák

Branky ČLHavel (Vondra), Šlechta (Vondra, Čihák), Vondra (Šlechta, Lorenz), Vondra (Grešl, Lorenz), Grešl (Vondra, Lorenz), Vondra (Šmejkal), Grešl (Vondra), Zikmund (Havel, Čihák)

Střely na branku:    35 : 29

Ani v pátém mistrovském zápase této sezóny jsme opět nezaváhali a bereme plný počet bodů. Tentokrát v odvetném zápase proti Frýdlantu, který nás vyloženě potrápil v první třetině. Hosté dokázali otevřít skóre již v druhé minutě. Nám se podařilo během třetiny jít do vedení, ale v posledních sekundách jsme inkasovali na 2:2. Ve druhé třetině jsme dokázali vstřelit čtyři branky a dostali se do vedení 6:2. Třetí třetinu jsme také zvládli lépe než hosté a zaslouženě jsme vyhráli celé utkání v poměru 8:3.