Dorost – Jablonec, o osudu utkání rozhodla druhá třetina

Dorost – mistrovské utkání

HC Česká Lípa       -       TJ HC Jablonec n/N.

9    :     4          ( 2:2, 5:1, 2:1 )

Sestava: Hnízdil – Lukáš, Stejskal, Čunát, Čihák, Sameš, Havel, Lorenz, Havel V., Honcharov, Fajkus, Špindler

Branky ČL:  Sameš (Stejskal), Špindler (Stejskal), Stejskal (Lukáš), Lorenz (Čunát, Špindler), Lukáš (Čunát), Stejskal (Havel), Stejskal (Honcharov, Havel), Lukáš (Fajkus, Havel), Havel (Hnízdil)

Střely na branku: 50 : 32

Vyloučení ČL:     Havel  2. min.

Do domácího utkání s Jabloncem jsme vstoupili velmi dobře, kdy jsme svou hrou předčili hostující tým a šli do zaslouženého vedení o dvě branky. Bohužel vedení se nám na konci třetiny nepovedlo udržet a po dvou chybách, kdy jsme zapomněli na obrannou činnost, hosté dokázali srovnat skóre.

O osudu utkání rozhodla druhá třetina, kdy jsme si s chutí zastříleli a šli do vedení o čtyři branky.

Třetí třetinu jsme dokázali vyhrát o jeden gól a zaslouženě jsme s Jabloncem zvítězili v poměru 9:4.