Dorost – Kralupy, po bojovném a obětavém výkonu výhra

Sestava ČL: Kühn –Bořil, Stejskal, Havel, Václavík, Čihák, Sameš, Veselý, Lorenz, Fajkus, Špindler, Kváč

Branky ČLBořil (Havel), Stejskal (Sameš), Sameš, Stejskal (Fajkus)

Střely na branku: 34 : 37

Vyloučení ČL: Sameš, Václavík oba 2. min

Utkání se pro nás nezačalo vyvíjet velmi dobře, kdy jsme hned z první střely dostali branku. Naštěstí se nám podařilo rychle srovnat. V druhé třetině jsme šli do vedení, které jsme svou bojovností a obětavostí dokázali udržet a v poslední minutě utkání jsme upravili gólem do prázdné branky výsledek na konečných 4:2.