Dorost – Kralupy, v posledním zápase prohra na nájezdy

5     :     4     po SN.   ( 0:2, 1:1, 3:1 )

Sestava ČL: Kühn, Volevecký – Lukáš, Bořil, Stejskal, Havel, Václavík, Čihák, Sameš, Veselý, Lorenz, Fajkus, Špindler

Branky ČLStejskal (Veselý), Stejskal, Sameš (Bořil), Bořil (Václavík)

Střely na branku: 40 : 31

Vyloučení ČL: Havel, Stejskal, Bořil vš. 2.min.

Po vydařené první třetině a začátku třetiny druhé jsme vyhrávali 0:3. K tomu ještě jedna nastřelená tyč. Poté se obraz hry úplně změnil a domácí dokázali jednou brankou snížit. Začátek třetí třetiny nám vůbec nesedl, domácí v rychlém sledu dali tři branky a utkání otočili ve svůj prospěch. Naštěstí jsme ukázali svůj charakter, dokázali jsme srovnat skóre a utkání dovedli do samostatných nájezdů, kde se nám nedařilo, tak jako domácím hráčům, kteří rozhodli o svém vítězství.