Dorost – Letňany, v druhé třetině doslova kolaps

Sestava:  Hnízdil – Lukáš, Špindler, Stejskal, Šmejkal,  Čihák, Sameš, Havel, Lorenz, Fajkus, Honcharov, Čunát

Branky ČLStejskal (Čunát), Honcharov (Sameš)

Střely na branku: 42 : 41

Vyloučení ČL:   Sameš, havel, Stejskal, Honcharov vš. 2.min.

Z naší strany solidně odehraná první a třetí třetiny, kdy jsme dokázali s domácími držet krok. Ale to co se dělo ve druhé třetině, to byl doslova kolaps. Letcům jsme doslova několikrát namazali, nechali je dostávat do šancí, které nekompromisně trestali. Prohráli jsme pro nás krutým výsledkem, ze kterého se musíme rychle otřepat a již ve čtvrtečním domácím utkání proti hráčům z Poděbrad hlavně odčinit.