Dorost - Letos již potřetí, ze dvou utkání pouze poloviční přísun bodů

V sobotu 5.11.2022 dorostenci HC Česká Lípa odehráli další soutěžní utkání a to na ledě HC Turnov.

Vítězství se tentokrát rodilo, zdálo by se, poměrně snadno. V první třetině náš soupeř inkasoval tři branky, přičemž žádnou nevstřelil a to převážně proto, že jsme v držení kotouče poměrně dominovali. Druhou třetinu jsme přidali dalších pět branek, ale také zároveň dvě inkasovali. Ve třetině třetí jsme již nepředveli nic zásadního a asi i proto jsme jí vyhráli pouze 2:1. V utkání jsme zvítězili, ale herní výkon mohl být přeci jen ještě o pomyslný chlup lepší.

HC Turnov : HC Česká Lípa     3:10

Hned násedující den a tedy v neděli, jsme absolvovali druhé utkání a to tentokrát na domácím ledě v České Lípě, kde jsme přivítali borce z HC Jablonec nad Nisou "A".

V tomto utkání jsme se v první třetině, hned z kraje, dostali do jednobrankového vedení. Bohužel jsme jej neudrželi a třetinu nakonec prohráli 1:3. Ve druhé třetině náš nepřesvědčivý výkon pokračoval a to přineslo další dva góly v naší síti. Před třetí třetinou se v kabině zdůraznila nízká bojovnost a kluci si to vzali k srdci. Důkazem toho bylo, že jsme ve třetí třetině vstřelili soupeři 4 branky, ale bouhužel i tři inkasovali. Porazila nás hlavně nízká aktivita v první a druhé třetině a časté vylučování, ve kterých nás soupeř po zásluze trestal. 

HC Česká Lípa :  HC Jablonec nad Nisou     5:8

Copyright © 2012 - 2014, HC Česká Lípa o. s.