Dorost – Litoměřice, prohra na nájezdy, ale slibně odehrané utkání s vidinou do další fáze soutěže

21. 10. 2018

Stadion Litoměřice       -       HC Česká Lípa.

4     :     3  (SN)     ( 1:0, 1:1, 1:2 )

Sestava: Kühn – Bořil, Stejskal, Václavík, Čihák, Sameš, Havel, Lorenz, Fajkus, Veselý, Špindler, Lukáš

Branky ČLHavel (Stejskal), Stejskal (Fajkus, Havel), Stejskal (Havel)

Střely na branku: 46 : 21

Vyloučení ČL:   --------

V nedělním utkání v Kalich aréně jsme předvedli týmový výkon, který nesl ovoce. První třetinu jsme prohráli v poměru 1:0, kdy jsme dostali branku v poslední sekundě. Druhá třetina skončila shodně 1:1. Lépe do třetí třetiny vstoupili domácí hráči, kteří navýšili vedení o dvě branky, nám se však postupně podařilo srovnat skóre, které vydrželo až do 60. min. a o osudu utkání, tak rozhodly samostatné nájezdy. V nájezdech padla pouze jedna branka, bohužel do naší sítě a tak domácí hráči dokázali zvítězit v poměru 4:3.

Pochvala pro všechny hráče, výborně chytající brankář, kluci začali poslouchat, plnit si své úkoly a hlavně se dokázali v tak těžkém utkání prosadit.