Dorost – Otočení zápasu s Frýdlantem a výhra v posledním domácím utkání

22. 3. 2019

HC Česká Lípa     -     HC Frýdlant

7    :     5        ( 2:3, 1:1, 4:1 )

Sestava ČL: Kühn, Volevecký – Lukáš, Bořil, Stejskal, Havel, Václavík, Čihák, Sameš, Veselý, Lorenz, Fajkus, Špindler

Branky ČLVeselý (Stejskal), Stejskal (Havel), Havel (Bořil), Bořil, Havel (Lorenz), Sameš (Bořil), Bořil (Fajkus)

Střely na branku: 40 : 33

Vyloučení ČL: Václavík  2 min.

V posledním domácím mistrovském utkání jsme vyloženě první dvě třetiny předváděli výkon, který nemohl nikoho nadchnout. Ve třetí třetině se náš projev na ledě velmi zlepšil, čtyřmi góly jsme otočili průběh zápasu a připsali si výhru.