Dorost – Parádní výkon proti Poděbradům a VÝHRA

Dorost – mistrovské utkání

HC Česká Lípa       -       HC Poděbrady

7     :     4          ( 2:1, 1:1, 4:2 )

Sestava: Volevecký – Lukáš, Špindler, Stejskal, Václavík, Čihák, Sameš, Havel, Lorenz, Fajkus, Král

Branky ČL:  Havel (Václavík), Stejskal (Lorenz), Stejskal (Lukáš), Havel, Sameš, Lukáš (Fajkus), Sameš (Havel)

Střely na branku: 27 : 35

Vyloučení:   3:5

Jedno z nejlepších utkání v této sezóně odehráli českolipští predátoři proti hráčům z Poděbrad. V první třetině jsme sice prohrávali, ale třetinu jsme dokázali otočit. Po druhé třetině jsme drželi stále jednogólový náskok. Třetí třetina proběhla již v naší režii. Sice hosté dokázali otočit utkání a šli do vedení, ale poté se nasazením a houževnatostí podařilo urvat výsledek na naší stranu a utkání jsme dotáhli do vítězného konce.

V utkání bych vyzvedl situaci, kdy domácí hráč Jonáš Havel odvolal faul na sebe a tímto gentlemanským gestem se zachoval v rámci fair play.