Dorost - Porážka od Tygru z Liberce na domácím ledě hodně mrzela

V pátek 16.10. 2021 jsme na našem domácím ledě přivítali Tygry z Liberce k dalšímu soutěžnímu utkání Dorostenecké ligy.

Je to tým bojující velmi srdnatě o čelo tabulky a tak bylo jasné, že utkání bude velmi náročné. Bohužel hned v druhé minutě utkání za záda našeho Michaela Dobrovolného spadla náhorná střela od modré. To na náladě moc nepřidalo a tak jsme se v první třetině spíše hledali. Podle toho také výsledkově dopadla a to 2:1 ve prospěch Tygru. Nejhorší fází utkání, ale byla třetina druhá, jelikož tu jsme prohráli 0:2. Šance či spíše gólové tutovky jsme měli stejně jako soupeř, ale on je dokázal proměnit a my bohužel né. Třetí třetina byla pro nás nejlepší částí utkání, měli jsme chvílemi opravdu velkou převahu a vyhráli jí 2:1, ale v celkovém výsledku to bohužel nestačilo a utkání jsme prohrálí 3:5.