Dorost-První soutěžní utkání v nové sezoně s plným počtem bodů

V sobotu 25.9.2021 byla zahájena i u nás v CL nová sezona ligy Dorostu skup.7.

První utkání sezony jsme hráli proti HC Benátky nad Jizerou na našem domácím ledě v České Lípě. Tým dorazil na utkání téměř kompletní, a tak jsme s očekáváním byli sami zvědaví, jak se naši kluci z Lípy představí. Začátek první třetiny utkání byl poněkud rozpačitý, ale po chvíli se kluci zahřáli na provozní teplotu což s sebou přineslo vstřelení první branky do sítě soupeře.  Takové skóre po první třetině svítilo i na světelné tabuli.  I druhá třetina byla velmi podobná a i když soupeř důrazně usiloval o vstřelení gólu za záda našeho Michaela Dobrovolného, tak ten svými skvělými zákroky toto nedovolil. Naopak nám se podařilo hned v úvodu druhé třetiny opět skórovat a tak jsme se ujali vedení již 2:0. Třetí třetina byla z našeho pohledu asi nejnáročnější. Soupeř tlačl, ale opět díky našemu golmanovi neskóroval narozdíl od nás, kdy jsme při spoupeřově hře v šesti vstřelili třetí a konečnou branku, která o všem definitivně rozhodla.

HC Česká Lípa : HC Benátky nad Jizerou – 3 : 0