Dorost – S Děčínem vítězství, které se nerodilo lehce

Sestava ČL: Kühn –Bořil, Stejskal, Havel, Václavík, Čihák, Sameš, Veselý, Lorenz, Fajkus, Šmejkal, Lukáš

Branky ČLLorenz (Bořil), Stejskal (Sameš, Čihák)

Střely na branku: 23 : 38

Vyloučení ČL: Václavík 2. min

Již šesté utkání v této sezóně jsme sehráli s hráči z Děčína. Jako první šli do vedení hosté, kteří šli zaslouženě do vedení. Ve druhé třetině jsme zlepšili náš samotný výkon, vyrovnali jsme hru a dokázali jsme jít do vedení o jednu branku, kdy jsme 2 x dokázali překonat hostujícího brankáře. Třetí třetina už nám tolik herně nevyšla, ale dokázali jsme udržet vedení a to i v posledních minutách, kdy hosté nedokázali využít několik vyložených šancí. Vítězství, které se nerodilo snadno, soupeř nám nedal nic zadarmo.