Dorost – mistrovské utkání

HC Česká Lípa       -       HC Frýdlant

10     :     3          ( 6:0, 1:1, 3:2 )

Sestava: Hnízdil – Lukáš, Špindler, Stejskal, Václavík, Čihák, Sameš, Havel, Lorenz, Král, Honcharov, Čunát, Fajkus

Branky ČL:  Stejskal (Lorenz, Lukáš), Čunát (Stejskal, Lorenz), Špindler (Lorenz), Stajskal (Sameš), Sameš (Honcharov), Sameš (Lorenz, Havel), Stejskal (Sameš, Čunát), Lorenz (Stejskal), Havel (Lorenz), Sameš (Lorenz)

Střely na branku: 32 : 20

Vyloučení ČL:     Sameš 2. min.

První půlka první třetiny z naší strany žádná hit paráda. Hosté si vytvořili několik nebezpečných situací, z nichž ani jednou nedokázal skórovat, kdy v brance nás podržel Jakub Hnízdil. Poté se hra úplně obrátila. Na co jsme šáhli, to nám vyšlo a do první přestávky jsme šli s luxusním náskokem 6:0.

Ve druhé a třetí třetině se utkání dohrávalo, na jedné straně Frýdlant, který hrál o svou čest a na druhé českolipští hráči, kteří se snažili vstřelit soupeři co nejvíce branek a pokusit se uhrát nejlepší výsledek v sezóně. Toto se nám podařilo a zaslouženě jsme vyhráli 10:3.