4     :     3          po sn.  ( 1:1, 1:1, 1:1 )

Sestava ČL: Volevecký –Bořil, Stejskal, Havel, Václavík, Čihák, Sameš, Veselý, Lorenz, Fajkus, Šmejkal, Lukáš, Grešl, Kváč

Branky ČLStejskal, Havel (Grešl, Bořil), Stejskal, rozh. náj. Veselý

Střely na branku: 41 : 25

Vyloučení ČL: Čihák 2. min

V první třetině jsme byli lepším týmem. Převahu jsme zúročili, ale pouze jedinou brankou a navíc hosté dokázali rychle srovnat. Ve druhé a třetí třetině se již hrál vyrovnaný hokej, kdy se šance střídali na obou stranách. Vždy jsme šli v každé třetině do jednobrankového vedení, ale minimální náskok jsme nedokázali udržet. Utkání dospělo za vyrovnaného stavu po šedesáti minutách k samostatným nájezdům. V těch vychytal všechny jablonecké střelce náš brankář, naopak nám se podařilo vstřelit rozdílovou branku a z utkání bereme cenné dva body.