Sestava: Hnízdil – Lukáš, Špindler, Stejskal, Václavík, Čihák, Sameš, Havel, Lorenz, Fajkus, Honcharov, Grešl ,Čunát

Branky ČLČunát (Grešl), Čunát (Lorenz), Lukáš, Sameš

Střely na branku: 38 : 38

Vyloučení:   5 : 7

V Poděbradech se hrál od začátku rychlý hokej. První třetina a druhá třetina skončila shodně 2:2. V první polovině třetí části zbytečně moc vyloučených na straně českolipských. Dokázali jsme postupně ubránit dvě přesilové hry domácích v poměru 5 na 3. Hra v oslabení nás stála zbytečně moc sil a čtyři minuty před konce utkání jsme inkasovali dvě slepené branky a celé utkání tak prohráli v poměru 6:4.

Za prohrou vidím nevyužité šance v první a druhé třetině, zbytečně moc vyloučených hráčů a také koncentraci soustředit se po celou dobu utkání. Nemůžeme inkasovat dvě branky v rozmezí deseti vteřin.