Sestava ČL: Kühn – Lukáš, Bořil, Stejskal, Havel, Václavík, Čihák, Sameš, Veselý, Lorenz, Fajkus, Špindler, Čunát, Grešl

Branky ČLLorenz

Střely na branku: 23 : 51

Vyloučení ČL: Bořil 2 x 2 min.

Dobře rozehraný zápas se soupeřem, který v nadstavbě neztratil ještě bod jsme ve druhé třetině nezvládli, kdy jsme inkasovali tři branky. Třetí třetina byla z naší strany o něco lepší, kdy jsme dokázali vstřelit jednu branku, hosté dali branky dvě a upravili tak konečné skóre na 1:5.

Ve dvou posledních utkání pouze dvě branky, je málo. Včera i dnes nás to stálo lepší výsledek a možná i ten nějaký bodík.