Dorost – V JABLONCI JSME O VÍTĚZSTVÍ ROZHODLI V POSLEDNÍCH DVOU MINUTÁCH

Dorost – mistrovské utkání

HC TJ Jablonec n/N.       -        HC Česká Lípa

4     :     5              ( 2:1, 0:1, 2:3 )

Sestava: Hnízdil – Lukáš, Havel, Lorenz, Fajkus, Grešl , Wittur, Šlechta, Zikmund, Šmejkal, Bahník

Branky ČLLorenz (Fajkus), Lorenz, Fajkus (Bahník, Lukáš), Havel (Lukáš), Zikmund (Lorenz)

Střely na branku:    37 : 28

Pouze v deseti hráčích a jedním brankářem jsme odehráli čtvrté mistrovské utkání na jabloneckém ledě s Vlky z Jablonce.

V první a druhé třetině vždy podobný průběh. Začátky herně výborný a poté menší útlum v naší hře, kdy nám docházela síla a Vlci byli o kousek lepším týmem. Ale i přesto jsme dokázali gólově držet krok a po dvou třetinách byl nerozhodný stav 2.2.

Ve třetí třetině to byli naopak domácí, kteří měli vstup do třetiny lepší, dokázali nás překonat hned v první minutě. Odpověď z naší strany byla, dá se říct okamžitá a bylo opět srovnáno. V půlce třetiny se opět ujali domácí vedení, které jím vydrželo až do posledních dvou minut utkání, kdy jsme postupně dokázali překonat domácího brankáře dvěma brankami a vyloženě urvali vítězství na naší strana v poměru 4:5.