Dorost – V Kralupech prohra, ale se vztyčenou hlavou

Sestava: Volevecký – Lukáš, Špindler, Bořil, Stejskal, Václavík, Čihák, Sameš, Havel, Lorenz, Fajkus, Veselý, Grešl

Branky ČLStejskal (Havel), Stejskal

Střely na branku: 32: 40

Vyloučení ČL:   Stejskal, Bořil oba 2.min.

V prohře vidím, že opět jsme nedokázali využít své šance ke vstřelení branky. Dvakrát jsme inkasovali v rozmezí jedné minuty a nejvíce to zamrzelo v poslední minutě první třetiny. Dokázali jsme být domácím vyrovnaným soupeřem, vydrželi jsme ve stejném tempu odehrát celých šedesát minut a do poslední sekundy se snažili o snížení pro nás nepříznivého stavu.