Dorost – V prvním mistrovském utkání domácí vysoká výhra s Jabloncem

Dorost – mistrovské utkání

HC Česká Lípa     -     HC TJ Jablonec n/N.

12     :     4              ( 4:0,, 6:2, 2:2 )

Sestava: Hnízdil – Lukáš, Špindler, Čihák, Havel, Lorenz, Fajkus, Bahník,  Grešl , Wittur, Procházková, Šlechta, Vondra, France, Zikmund, Šmejkal

Branky ČLZikmund (Havel), Vondra (Lorenz), Havel (Zikmund), Zikmund (Šmejkal), Havel), Havel (France), Lorenz (Fajkus), Šlechta (Zikmund), Havel (Slechta), Bahník (Šlechta),Šlechta (Zikmund), Lorenz, Lorenz (Vondra)

Střely na branku: 47 : 44

Vyloučení ČL:   Lorenz, Vondra, Bahník, Lukáš, Špindler vš. 2.min.

První domácí mistrovské utkání v letošní sezóně jsme sehráli na domácím ledě, kdy jsme přivítali Vlky z Jablonce. Od prvních minut nebylo znát, že lehce dokráčíme k výhře. Hosté se stejně tak jako domácí, dostávali do gólových příležitostí a až první branka Predátorů odstartovala brankostroj domácích hráčů, kteří celkem překonali ve 40. min. deseti brankami hostující brankáře. Vlkům se podařilo korigovat pouze dvěma brankami. Poslední třetina skončila smírně 2:2.

Všechny body zůstávají doma po vysokém vítězství 12:4.