Dorost - V prvním přípravném utkání prohra v Děčíně

HC Děčín       -       HC Česká Lípa

7     :     4       ( 2:1,  2:2, 3:1 )

Sestava: Volevecký, Vladimirov – Lukáš, Špindler, Bořil, Stejskal, Kváč, Václavík, Čihák, Sameš, Veselý, Lorenz, Fajkus

Branky ČLStejskal (Bořil), Lorenz (Lukáš), Stejskal (Lorenz), Stejskal (Veselý)

V prvním přípravném utkání jsme se představili na ledě děčínských medvědů a to v rámci probíhajícího soustředění. Do utkání jsme určitě vstoupili lépe, jak domácí. Dali jsme první branku, ale poté se nám nepovedlo zužitkovat několik šancí, domácí srovnali nejdříve výsledek a poté šli do vedení a první třetinu vyhráli 2:1.

Druhá třetina skončila smírně 2:2. Domácí již v této části hry byli lepším mužstvem.

Na začátku třetí třetiny se nám ještě povedlo srovnat skóre, ale poté jsme doplatili na menší počet hráčů, postupně nám docházela síla a třetinu prohráli 3:1.

Na první utkání v sezóně slušný výkon dorostenců s příslibem do nové sezóny 2018 – 2019.