Dorost – Varnsdorf, již od prvních minut zápasu jsme si šli za vítězstvím

Dorost – přípravné utkání

HC TS Varnsdorf       -       HC Česká Lípa

2     :     8       ( 0:3, 2:2, 0:3 )

Sestava: Volevecký – Lukáš, Špindler, Stejskal, Václavík, Čihák, Sameš, Havel, Lorenz, Fajkus, Čunát, Grešl

Branky ČLSameš, Stejskal (Havel, Špindler), Havel (Stejskal), Stejskal, Stejskal, Fajkus (Stejskal), Stejskal (Havel), Havel

Střely na branku:  41 : 68

Vyloučení ČL:   Sameš, Stejskal, Fajkus  vš. 2.min

Utkání ve Varnsdorfu se nám vydařilo, kdy jsme šli v první třetině do tříbrankového vedení. Ve druhé třetině se utkání vyrovnalo, kdy padly dvě branky na obou stranách. Ve třetí třetině jsme zase opět zabrali, vstřelili tři branky a utkání zaslouženě vyhráli. V utkání se blýskl čtyřmi brankami Martin Stejskal.                                                                                                                                         JČ