5. 10. 2018

HC TS Varnsdorf       -       HC Česká Lípa

3     :     5       ( 0:2, 0:2, 3:1 )

Sestava: Volevecký – Lukáš, Špindler, Bořil, Stejskal, Václavík, Čihák, Sameš, Havel, Lorenz, Kváč, Fajkus, Veselý, Grešl

Branky ČL:  Stejskal, Veselý (Stejskal), Sameš (Lorenz), Sameš (Čihák), Stejskal

Střely na branku: 35 : 38

Vyloučení ČL:   Havel, Stejskal, Václavík, Sameš vš. 2. min., navíc Lukáš 2 + 10 min.

Od začátku utkání jsme nad domácím celkem průběžně navyšovali skóre. Třetí třetina nám nevyšla dle našich představ, domácí dokázali snížit na rozdíl jedné branky, ale závěr zase patřil nám, kdy jsme stvrdili první vítězství v soutěži brankou v poslední minutě.