Sestava: Volevecký – Lukáš, Stejskal, Čihák, Sameš, Havel, Lorenz, Fajkus, Čunát, Grešl

Branky ČL: Lorenz (Havel), Sameš (Havel)

Střely na branku:  58 : 52

Vyloučení ČL:  Havel 2.min.

Třetí zápas v krátkém sledu svedli dorostenci doma proti Varnsdorfu. Ten vstoupil do utkání s nasazením i tvrdostí, a to mu přineslo ovoce. V první třetině, nás zaskočil a do kabin se šlo za stavu 0:2 pro hosty. Kluci nesložili zbraně a s cílem třetinu vyhrát přidali na tempu, a to se vyplatilo. Poslední třetina opět patřila domácím a po velkém tlaku se podařilo vyrovnat. Zápas tak rozhodovali nájezdy, kde šťastnější byli hosté.