Dorost – Ve Frýdlantu výhra, ale s vykřičníkem

Dorost – mistrovské utkání

HC Frýdlant       -       HC Česká Lípa

6     :     8          ( 1:2, 1:4, 4:2 )

Sestava: Dobrovolný – Lukáš, Špindler, Stejskal, Václavík, Čihák, Sameš, Havel, Lorenz, Fajkus, Čunát,

Branky ČLHavel (Lorenz), Lukáš (Sameš), Stejskal (Fajkus), Lukáš (Havel), Havel (Sameš), Stejskal (Fajkus), Stejskal, Sameš

Střely na branku: 36 : 38

Vyloučení:   3 : 6

V předehrávaném utkání ve Frýdlantu kam jsme odjeli v deseti hráčích a jedním brankářem ročníku 2006 jsme po dvou třetinách vedli v poměru 2:6 a zdálo se, že utkání zvládneme do zdárného konce. Toto se nenaplnilo, ve třetí třetině v průběhu dvou minut domácí dokázali snížit na rozdíl jedné branky a my se začali bát o výsledek. Naštěstí jsme vedení udrželi a z Frýdlantu vezeme tři body

Nemůže se stávat, že provedeme tolik individuálních chyb v tak krátkém sledu.