Dorost – Ve Frýdlantu zasloužené vítězství

Dorost – mistrovské utkání

HC Frýdlant       -       HC Česká Lípa

3     :     7              ( 0:5, 1:1, 2:1 )

Sestava: Hnízdil – Lukáš, Špindler, Čihák, Havel, Lorenz, Fajkus, Grešl , Wittur, Procházková, Šlechta, Vondra, Zikmund, Šmejkal

Branky ČLVondra (Havel), Šmejkal, Vondra (Špindler), Lorenz, Vondra (Šlechta, Havel), Šlechta (Havel), Lorenz (Lukáš)

Střely na branku: 25 : 45

V první třetině to byli českolipští hokejisté, kteří doslova převálcovali frýdlantské dorostence v poměru 5:0. Druhá třetina byla také z naší strany velmi dobrá, ale přestali jsme se gólově prosazovat. Inkasovali jsme první branku, na kterou jsme dokázali v poslední minutě třetiny odpovědět a v této třetině jsme se rozešli smírně 1:1. Ve třetí třetině se přitvrdilo, hra se začala kouskovat. Tuto třetinu jsme sice prohráli v poměru 2:1, ale celkově jsme zápas zvládli lépe a zaslouženě si přivezli z Frýdlantu vítězství v poměru 3:7.