Dorost - ve státní svátek porážíme HC Frýdlant

V pátek ve státní svátek 28.10.2022 jsme na našem domácím ledě přivítali dorostence z HC Frýdlant.

S tímto týmem máme dlouhodobě pozitivní bilanci a jinak tomu nebylo ani v tomto utkání. Hned v první třetině se nám nadmíru dařilo. Soupeři jsme vstřelili 5 branek a pouze jednu obdrželi. I druhou třetinu vyhráváme a to 4:2. Třetí třetina byla velmi podobná té druhé, snad jen s tím rozdílem, že jsme již neinkasovali, ale soupeři jsme nadělili další 4 góly. Utkání tedy jasně a vysoko vyhráváme a našim dorostencům patří gratulace. Vše ale v tomto utkání nelze hodnotit jen pozitivně a to proto, že třetí lajna má ještě velké rezervy proti dalším dvou a to převážně proti té první, která když je kompletní, tak hraje jako dobře namazaný stroj.

HC Česká Lípa : HC Frýdlant   13 : 3