Sestava ČL: Volevecký – Bořil, Stejskal, Havel, Václavík, Čihák, Sameš, Veselý, Lorenz, Fajkus, Grešl, Špindler

Branky ČLBořil, Stejskal (Václavík, Sameš), Stejskal

Střely na branku: 35 : 55

Vyloučení ČL: Lukáš 2.min.

Scénář z produktivity střelby z pátečního utkání se přenesl i do utkání s Varnsdorfem a toto nás určitě stálo vítězství. V první třetině vyrovnané utkání, kdy jsme vstřelili úvodní branku utkání. Od druhé třetiny jsme byli o kousek lepším týmem, ale ty góly, to je problém. Branky nám postupně dali domácí z rychlých protiútoků a jednu branku, kdy došlo v obranném pásmu k nedorozumění. My jsme dokázali korigovat výsledek až v posledních čtyřech minutách. Vyrovnat se nepodařilo i přes následný tlak našich hráčů a tím celé utkání vyhrál domácí celek.

V utkání došlo při nezaviněné srážce ke zranění hostujícího hráče Jakuba Grešla. Jakubovi přejeme brzké uzdravení.