Dorost - Venkovní prohra se silnými Tygry z Liberce

V neděli 26.9.2021 jsme vyjeli do Lomnice nad Popelkou poměřit své síly s Bílými Tygry z Liberce.

Už předzápasová soupiska dávala jasně najevo silnou početní převahu Tygrů a Lomnických, kteří se pro tuto sezonu spojili. Bojovat proti takto silnému týmu s pouhými dvěmi "pětkami", a před koncem první třetiny po zranění našeho Štěpána Špindlera, již pouze s 9-ti playery a tedy neúplnými dvěmi pětkami, je v podstatě nemožné. I přes tuto skutečnost naši kluci bojovali se ctí a kondiční vyrvalostí, která nás udivovala a to hlavně k závěru zápasu, kdy ob střídání museli skákat na led bez tolik potřebného odpočinku. Ano, obdrželi jsme branky, ale i nemalé množství jsme jich vstřelili a to převážně Adam Šlechta, který měl v tomto utkání mimořádný "čuch" na skvělé šance, které proměňoval.

Odjížděli jsme poraženi, ale se ctí, že i v devíti dorostencích dokážeme soupeřům s plnou soupiskou odolávat a rvát se o výsedek.