Dorost – Vítězství po boji s Varnsdorfem

Dorost – mistrovské utkání

HC Česká Lípa       -       HC TS Varnsdorf

6     :     4            ( 2:2, 2:1, 2:1 )

Sestava ČL: Kühn, Volevecký –Bořil, Stejskal, Havel, Václavík, Sameš, Veselý, Lorenz, Fajkus, Šmejkal, Lukáš, Grešl, Čunát

Branky ČLLukáš (Čunát, Lorenz), Sameš (Lorenz), Havel (Bořil), Havel (Šmejkal), Havel (Stejskal, Lorenz), Sameš (Stejskal)

Střely na branku: 30 : 30

Vyloučení ČL: Lukáš, Kühn, Václavík vš. 2. min.

V první třetině jsme šli do dvoubrankového vedení, které se nám nepodařilo udržet, kdy hosté dokázali smazat náš slibný náskok v poslední minutě. Ve druhé a třetí třetině se šance střídali na obou stranách a o osudu utkání rozhodl větší počet našich vstřelených branek. Parádní výkon všech kluků, kteří v utkání nastoupili. Klobouček pánové.