Dorost - vstup do druhé poloviny soutěže se vydařil

V sobotu 18.11.2022 dorostenci HC Česká Lípa odehráli své první utkání druhé poloviny soutěže tzv. o umístění na domácím ledě s HC Jičín.

Konečně se po delší době náše utkání nekřížilo se zápasem Českolipské juniorky a tak i naše opory mohli nastoupit za svou kategorii. Na ledě to bylo herně hned o poznání lepší a od první třetiny bylo na co koukat. První třetinu jsme vyhráli 2:0, tu druhou 4:2 a ve třetí třetině jsme utkání už pouze kontrolovali s výsledkem 1:1. Pokud jsou naše lajny kompletní, tak si na nás mohou vylámat zuby i soupeři z těch nejsilnějších. Prosadila se gólově jak první, tak i druhá lajna a to vždy potěší. Závěrem si snad jen můžeme povzdechnout, že takto kompletní se scházíme málo z důvodu doplňování starší kategorie našimi hráči a to obzvláště v utkáních proti soupeřům s větší herní silou.

HC Česká Lípa : HC Jičín    7:3