Dorost – mistrovské utkání

HK Lev Slaný       -       HC Česká Lípa

3     :    5          ( 1:2, 1:1, 1:2 )

Sestava: Hnízdil – Lukáš, Stejskal, Václavík, Čihák, Sameš, Havel V., Havel J., Lorenz, Fajkus, Bahník, Král,  Grešl

Branky ČLHavel J. (Sameš, Bahník), Sameš (Havelú, Fajkus (Stejskal), Sameš (Fajkus), Sameš (Stejskal)

Střely na branku:  44 : 43

Vyloučení:   5 : 8

Ve Slaném jsme vstoupili do zápasu velmi dobře, kdy jsme se dostali do dvoubrankového vedení. V druhé polovině první třetiny jsme byli několikrát vyloučení a tím se dostali domácí do hry a dokázali snížit na rozdíl jedné branky. Ve druhé i třetí třetině se hrál rychlý hokej a šance se střídali na obou stranách. Po celou tuto dobu bylo vždy vedení na naší straně a celé utkání jsme završili střelou do prázdné branky a zvítězili v poměru 3 : 5.