Dorost – Výhra v Děčíně se nerodila lehce

Dorost – přípravné utkání

HC Děčín     -     HC Česká Lípa

4     :     5       ( 2:0, 1:3, 1:2 )

Sestava ČL: Kühn, Volevecký – Lukáš, Bořil, Stejskal, Havel, Václavík, Čihák, Sameš, Veselý, Lorenz, Fajkus, Čunát, Špindler

Branky ČLLorenz (Stejskal, Bořil), Havel (Bořil), Bořil (Sameš), Veselý, Stejskal (Havel)

Střely na branku: 39 : 29

Vyloučení ČL: Stejskal 2.min.

V první části hry jsme zahráli pouze v úvodu třetiny, jinak se nám vůbec nedařilo a domácí toho využili a šli do dvoubrankového vedení. Ve druhé části hry hned v první minutě po krásné akci jsme dokázali snížit na rozdíl jedné branky. Naše hra se o hodně zlepšila. Domácí sice navýšili zpět svůj náskok na dvě branky, ale v poslední minutě dvěma góly jsme dokázali srovnat skóre. Ve třetí části hry jsme šli v 6. min. poprvé do vedení. Domácí ještě dokázali srovnat, ale poslední branka patřila nám a tím pádem vezeme z Děčína cenné tři body.

Vítězství se nerodilo lehce, kluci to po první třetině nezabalili a svou houževnatostí doslova v Děčíně všechny body urvali.