Dorost - zasloužená remíza s Vlky z Jablonce

V sobotu 13.10.2021 naši dorostenci vyrazili změřit své síly na led do Jablonce nad Nisou.

V první třetině utkání jsme s Vlky remizovali 0:0. Bojovali jsme o každý puk a přesto, že se zdálo, že soupeř má ze hry o trochu více, tak se mu branku vstřelit nepodařilo. Druhou třetinu jsmem bohužel prohráli, když do naší "svatyně" zapadly poměrně v krátkém rozestupu dvě střely. Ale ani my jsme neodešli ze druhé třetiny s prázdnou a i nám se podařilo vsítit jednu branku. Třetina třetí byla značně vyhrocená a my jsme na jejím konci byli ti šťastnější, jelikož se nám podařilo narozdíl od soupeře vstřelit jednu branku. Výsledek byl tedy po 60-ti minutách:

HC Jablonec nad Nisou : HC Česká Lípa – 2 : 2

Jelikož podle pravidel musí být v každém utkání dorostenecké ligy určen vítěz, tak přišly na řadu nájezdy. Zde jsme bohužel vstřelili o jednu branku méně a tak soupeř z utkání odcházel se dvěma body a my pouze s jedním.