HC2 - Jedeme na vítězné vlně, tedy spíš Tsunami

3. 3. 2018 se naši hokejoví borci pustili s vervou do soupeřů z Varnsdorfu a Frýdlantu. Obě utkání probíhala v dikci českolipských hokejistů. Až na občasnou výjimku nedali soupeřům šanci a oba zápasy suverénně vyhráli.  Góly do branek soupeřů padaly jako listí na podzim. Několikanásobným hattrickem se blýsknul Jarda Holeček, který se podepsal snad pod polovinou vstřelených branek. (Pro informaci ostatním rodičům, Jarda snídal míchaná vajíčka.)  Celkově velmi krásný a kombinační hokej kazil snad jen výkon rozhodčích, kteří přehlédli mnohé podražení a snad, opojeni ještě Olympijskými hrami, tolerovali bez potrestání 30 vteřin hru v pěti.

Závěrem nutno dodat, že to co soupeř z Varnsdorfu prohrál na ledě, vyhrál v hledišti. Fanoušci opatřili zápas úžasnou kulisou a celkově byla díky nim atmosféra vzájemného zápasu perfektní. Věřím, že na příštím vzájemném zápase se v tomto směru polepšíme. J