HC2 - Ohlédnutí za sezónou 2017/2018

V odehrané sezoně jsme se zúčastnily krajské soutěže v mini hokeji  - celkem v soutěži odehráno 19 utkání – tým A, 19 utkání tým B, v bilanci větší míry výher. Snažení našich

malých hokejistů budovali trenéři Bohatý, Rejnart, Šafařík a Češka, při pravidelných trénincích v úterý a čtvrtek, neděle i s přídavkem v ranních trénincích úterý a pátek před školními povinnostmi. V sezoně jsme odehráli domácí turnaj v České Lípě při dvoudenním zápolení jsme skončili na 8. místě, dále turnaj v Děčíně - tým A 4. místo, tým B 3. místo, Turnaj v Lounech - 2.místo, Turnaj v Benátkách - 3.místo, Turnaj v Nymburce - 2 místo, vánoční turnaj ve Varnsdorfu – 2.místo, během sezony jsme se utkali se soupeři v přátelských utkáních s HC Sparta Praha, HC Letci Letňany, BK Mladá Boleslav, HC Benátky n/J a nasbírali tím zkušenosti i z jiných než regionálních zápasů.

Z našeho ročníku si 4 hráči zahráli za starší ročník HC3 2009, odkud si přinesli nové poznatky a píli starších spoluhráčů. V letní přípravě se zaměříme na rozvoj pohybové obratnosti, dále pak na fyzickou výdrž v zátěži, která nám několikrát chyběla při třetích třetinách zápasů. Několik svěřenců našeho ročníku se přihlásilo na červencový příměstský kemp pořádaný v České Lípě. V rámci letní přípravy doplníme trénink o cyklistické vyjížďky a bazén, na konci letní přípravy (konec) srpna pořádáme soustředění ve Starých Splavech. Náplní bude kondice, příprava na ledě, ale také spousta her a zábavy vč. výletů po okolí. Během sezony jsme z důvodu stěhování museli oželet tři kamarády – spoluhráče, věříme, že získáme nové tváře do našeho týmu. V našich řadách jsou hokejově pokročilejší jednotlivci, které neustále kombinujeme s těmi méně zkušenými za cílem dorovnání dovedností a stmelení herní kompaktnosti. Závěrem hodnotíme sezonu za úspěšnou v daných cílech rozvoje jednotlivých hráčů i týmu jako celku.

Za trenéry HC Česká Lípa ročník 2010

Bohatý Jaroslav, Rejnart Zdeněk, Šafařík Jaroslav, Češka Jaroslav