HC3 - Turnaj ve Frýdku-Místku

Před jarními prázdninami, ve dnech 23.-24.2.2018 jsme se vydali na Ostravsko, do bašty superturnajů, přímo do nově postavené hokejové haly "Polárka" ve Frýdku-Místku.

Sestava HC Predators Česká Lípa 2009: Smetana A., Komžík T., Gavlík S., Beneš D., Tvrdík R., Kintr A., Maslen J., Vaněk V., Ulbrichtová V., Stejskalová N.

a trenér Ulbricht R.

Zúčastněné týmy: HC Frýdek-Místek A,B, HC Kopřivnice, Ďáblíci Nový Jičín, HC Slezan Opava, HC Rotax Poruba, Slovakia Lyons, HC Vítkovice Ridera,                                               Orlíci  Uničov, HC Uherské Hradiště, Býci Karviná

Výsledky naší základní skupiny: HC CL - Kopřivnice 4:0

HC CL - Poruba 5:1

HC CL - F.-M. A 5:6

HC CL - Nový Jičín 6:7

HC CL - Vítkovice 4:4

Turnaj jsme rozehráli ve velkém stylu. Všichni hráči podali bojovný výkon. A patří jim velký dík za celé odpoledne, protože odehráli 5 zápasů během jediného odpoledne. Ve skupině jsme skončili na 3. místě a na další den nás čekal čtvrtfinálový souboj.

Čtvrtfinále: HC CL - Karviná 8:13

Zápas o postup mezi poslední 4 týmy. Nezačali jsme ho dobře a brzo prohrávali 1:5. bylo znát, že našemu týmu chybí síly ze včerejšího odpoledne. Z vysněného postupu nakonec zbyl jen zápas o umístění. Prohráli jsme i přes veškerou snahu 8:13.

V dalších 2 zápasech o umístění se projevil náš " syndrom plného bachoru". Zápas krátce po obědě, který jsme s Orlíky z Uničova prohráli 6:10. malou náplastí pak byla výhra v zápase o 7. místo, kdy jsme již vyhráli na Uherským Hradištěm 10:7.

Tedy konečné umístění: 7. místo z 12ti zúčastněných.

Všichni hráči zaslouží pochvalu za předvedené výkony a rodiče za čas a obětavost.