HC4 - Kanonáda v Turnově

Tak nám to zase začalo! Po letní přestávce a přátelských utkáních se střídavými úspěchy jsme se rozjeli do Turnova, abychom předvedli, jak hladoví jsme jako správní Predátoři po vítězstvích.

V rámci turnaje v minihokeji jsme narazili na mužstva z Jablonce nad Nisou, domácího Turnova a hokejisty z Frýdlantu v Čechách. Letos jsme se setkali s novinkou – totiž, že se hraje na polovinu hřiště, nikoliv na třetiny, jak jsme doposud byli zvyklí. Naši malí borci se ovšem novinkou nenechali „rozhodit“ a od prvních vteřin úročili to, co pilovali v rámci soustředění, přípravných zápasů a prvních tréninků.

Česká Lípa – Turnov       13:4

Všichni jsme byli zvědaví, jak se kluci poperou s prvním zápasem „naostro“. Ale ihned po prvních vteřinách se fanouškovský fanclub uklidnil, protože kluci jasně dominovali a soupeři nedávali moc prostoru. Ovládali jsme jasně hru jak směrem dopředu, tak i dozadu, a tak první 4 góly padly do soupeřovy branky. Ve druhé třetině to bylo nahoru-dolů, ale stále jsme si udržovali pohodný odstup minimálně 4 gólů. A když jsme ve třetině třetí nedovolili soupeřovi ani gól, bylo jasné, že vítězství je pohodlně naše.

Góly: Kulhánek (3), Chudada (2), Pelc (2), Grešl (2), Novák (1), Korobkin (1), Pavelka (2)

Asistence: Chudada (2), Ulbrichtová (1), Uhliarik (1)

Zákroky brankáře: 21 ( z toho 3 úspěšně chycené samostatné nájezdy)

Česká Lípa – Jablonec nad Nisou             26:1

Jak již výsledek jednoznačně napovídá, nebylo pochyb, kdo je na ledě pánem. Dali jsme v průběhu dvou třetin 16 gólů v řadě a nutno říci, že Márovi v naší bráně byla asi pořádná zima J. Na co jsme sáhli, to se dařilo a soupeř neměl vůbec žádnou šanci, přestože naše první lajny hráli pouze ve třech namísto standardních 4 hráčů v poli.

Góly: Uhliarik (6), Kulhánek (5), Grešl (3), Pelc (2), Korobkin (3), Chudada (5), Pavelka (1), Novák (1)

Asistence: Grešl (4), Chudada (2), Pelc (3), Korobkin (2), Ulbrichtová (1)

Zákroky brankáře: 7 ( z toho 2 úspěšně chycené samostatné nájezdy)

Česká Lípa – Frýdlant v Čechách                              15:5

Ani poslední zápas v rámci prvního miniturnaje nedopadl pro nás jinak, než velkým zaslouženým vítězstvím. Kluci makali do poslední minuty a vítezství si právem zasloužili.

Góly: Grešl (2), Ulbrichtová (3), Kulhánek (1), Chudada (4), Korobkin (3), Oliva (1), Uhliarik (1)

Asistence: Korobkin (1), Pavelka (1), Pelc (1)

Zákroky brankáře: 18

Sestava: Hruška (B), Grešl, Pelc, Uhliarik, Chudada, Oliva, Korobkin, Pavelka, Novák, Ulbrichtová, Kulhánek