Hráči ročníku 2005 si připisují další výhry!!

Devět výher z deseti utkání, to je zatím výborná bilance hráčů ročníku 2005 HC Česká Lípa.

V první prosincový den jsme odehráli další soutěžní utkání, tentokrát pod širým nebem na ledě HC Frýdlant. Všichni hráči a realizační tým měli obavy z mrazivého počasí , které v těchto dnech panovalo. Silné sněžení a mrazy předznamenaly spíše boj než hokej. Velké množství sněhu na ledě zhoršovalo pohyb i kombinaci. Kluci se ale těžkých podmínek nezalekli a vybojovali dvě vítězství. I v takovýchto těžkých podmínkách kombinovali a dávali krásné góly. Tímto výkonem strhli i své fanoušky, kteří je vehementně povzbuzovali a hnali své miláčky za dalšími góly. Zatím si v celé soutěži připsali devět vítězství z deseti zápasů, což je parádní výsledek.

Sestavy a výsledky:

1. zápas

HC Česká Lípa v. HC Lomnice nad Popelkou         11 : 3

2. zápas

HC Česká Lípa v. HC Frýdlant v Čechách    8 : 5

Sestava:

Brankář :  Hora D.

1.  Hašlar M., Čunát J. , Raisigl M.
  2. Zikmund T., Kučera M. ,  Špindler Š.
  3.  Janata R., Grešl J., Šmejkal D., Raiminius A.

Branky:           Janata 8x, Hašlar 8x, Šmejkal 1x, Zikmund 1x, Grešl 1x

Asistence:       Čunát 4x, Grešl 2x, Šmejkal 1x, Špindler 1x, Raiminius 1x