INFORMACE K PŘÍMĚSTSKÉMU TÁBORU HC ČESKÁ LÍPA 2019

INFORMACE K PŘÍMĚSTSKÉMU TÁBORU HC ČESKÁ LÍPA 2019

/12. – 17. 8. 2019/

Rozdělení do skupin dle věku:

Červená – ročník 2009 a st.

Žlutá – ročník 2010 a ml.

(může se během tábora změnit a to z důvodu výkonosti)

Začátek příměstského tábora HC Česká Lípa dne 12. 8. 2019 (pondělí), kdy proběhne v čase 07:00 hod. registrace přihlášených členů a rozdělení do skupin.

Ukončení příměstského tábora dne 17. 8. 2019 (sobota) po obědě dané skupiny.

Další dny tábora začátek v 07:30 hod. sraz v určené kabině. Ukončení ve všední dny  v 18:00 hod.

Harmonogram příměstského tábora dle přiložených časů, které se mohou mírně lišit.

V případě dobrého počasí ve středu 14. 8. 2019 proběhne v odpoledních hodinách jiná odpolední aktivita (koupání, výlet apod.), budeme Vás informovat v průběhu příměstského tábora.

V pátek je naplánováno opékání buřtů a následné přenocování na oplocené zahradě areálu zimního stadiónu. Rodiče jsou vítáni. Přespání ve Vašich stanech, které si můžete postavit během pátečního odpoledne nebo večera. Upozorňujeme, že příměstský tábor v pátek končí oficiálně v 18:00 hod. a po tomto čase, již trenéři nezodpovídají za Vaše děti. Akce je dobrovolná.

V sobotu dále již dle rozpisu nebo informací.

Co mít sebou do kabiny: hokejová výstroj (správná velikost), nabroušené brusle, dvě ribana, hygiena, pantofle, karimatka, láhev na pití

Co mít sebou mimo led: plavky, hygiena, sportovní oblečení do tělocvičny + boty se světlou podrážkou

Co předat při registraci: kopie kartičky pojištění, bezinfekčnost, lékařskou prohlídku

V případě, že některé tyto věci mít dítě nebude, odkládá se jeho nástup na tábor a to bez náhrady (již bylo psáno)

Během příměstského tábora je zákaz telefonů nebo jiné elektroniky. V případě, že někdo bude mít, tak ráno odebereme a večer vrátíme. Za tyto věci neručíme.

Strava během příměstského tábora je zajištěná v restauraci Brusle.

Pojištění v rámci kolektivní smlouvy ČOV, jejíž je klub HC Česká Lípa součástí.

O kluky a holky se budou starat trenéři ledního hokeje, praktikanti, chůvy z řad rodičů a trenéři plavání.

Jan Čermák

HC Česká Lípa