Informace ke Campu HC Česká Lípa z.s. (7.–11.8.2023)

Pro všechny v současné době 35. přihlášených hráčů a hráček, kteří mají zaplacenou částku za hokejový Camp, platí sraz v pondělí 7. 8. 2023 v 7:00 na zimním stadionu v prostorách u vrátnice. Zde proběhne prezentace účastníků (případně s rodiči pro mladší ročníky) a zde se také dozví, do které skupiny bude zařazen, který z trenérů a která „chůva“ ho bude mít na starost. Ti mu budou po celou dobu konání Campu podávat informace, kde, v kolik hodin a v jakém oblečení má být připraven.

Lékařské potvrzení, bezinfekčnost, kopie kartičky pojišťovny se budou odevzdávat pouze v pondělí 7. 8. 2023 v den nástupu. Předávat se bude pouze výhradně chůvám. TEN, KDO DOKUMENTY NEPŘEDÁ, MÁ BOHUŽEL SMŮLU A NASTOUPÍ NA CAMP AŽ PO PŘEDLOŽENÍ. Následně, v případě potřeby, rodiče předají informace chůvám a trenérům o individuálních požadavcích na jednotlivé účastníky, popřípadě předají chůvám léky.

Lékařská prohlídka platí i na soustředění MŽ a SŽ. Nebo lez použít z jiného tábora.

Kartičky pojišťovny budou již mít hráči od ročníku 2011 a výš u sebe (kopie), u těchto se vybírat nebude.

Při prezentaci každý z účastníků si bude moci ofotit připravený harmonogram tábora. Rodiče budou informováni, kdy si mají děti vyzvednout a kdy je sraz v jednotlivé dny.

S sebou bude mít každý hráč/ka kompletní hokejovou výstroj včetně dvou „riban“ a dvou ručníků. Věci do tělocvičny (kraťasy, tričko, ponožky, boty do tělocvičny). Plavky, mýdlo, pantofle a láhev na pití.

Součástí Campu je strava. Účastníci mají v ceně svačiny, oběd-ten bude zajištěn v restauraci Brusle, druhou svačinu a kompletně pitný režim.

Ve středu je naplánovaný výlet, budeme reagovat na vývoj počasí a včas budeme informovat o průběhu.

V pátek je naplánováno přespání na oplocené zahradě vedle zimního stadionu za účasti rodičů. Tedy během pátečního dne je možno na travnaté ploše vedle ZS postavit stan a přespat do druhého dne. Součástí večera je opékání buřtů. Tato aktivita není povinná, ale dobrovolná, rozhodnutí, zda se ji zúčastnit je na rodičích či účastnících. Pro zúčastněné však platí dle harmonogramu večerka a táborový řád. V této době již za své děti zodpovídají výhradně rodiče.   

 

Dokumenty ke stažení zde:

Informace Camp 2022 červenec.doc

Bezinfekcnost.doc

potrvzeni_od_lekare.pdf

Camp červená 2010 a st..xls

Camp žlutá 2011a ml..xls

Copyright © 2012 - 2014, HC Česká Lípa o. s.