Junioři - Jeden zápas, dva hattricky, na výhru to bohužel nestačilo

V pátek 4.11. junioři absolvovali tříhodinovou cestu do vzdálené Vlašimi, kde s týmem ze čtvrté skupiny odehráli 11. utkání letošní sezóny. 

Poslední zápas na půdě HC Děčín došel také do nájezdů. Ve Vlašimi tomu nebylo jinak. 

 

HC RYTÍŘI VLAŠIM : HC ČESKÁ LÍPA

           8 : 7 sn

 

Utkání zpočátku vypadalo pro hosty prohrané. Herně na tom byli domácí lépe. V první třetině se dokázal z hostí prosadit pouze Matyáš Lorenz. Po první třetině, za stavu 3:1 pro domácí, to vypadalo, že zápas je v rukou domácích. 

Do druhé třetiny se českolipští odhodlali zápas otočit. Českolipský Adam Šlechta vstřelil dva góly a před koncem třetiny ho podpořil Martin Stejskal a odcházelo se tak do kabiny za vyrovnaného stavu 4:4.

Poslední třetina byla velmi dramatická, kdy se znovu Adam Šlechta a Martin Stejskal prosadili a dostali hosty do vedení 6:5. Martin Stejskal využil nepozornosti domácích a vstřelil ještě poslední, sedmou branku. Náskok dvou gólů před koncem třetiny byl pro hosty velkou úlevou. Českolipští pak díky zbytečným chybám hráli dlouho v oslabení. Přesilové hry, 5 na 3 dali domácím šanci před koncem srovnat. Ti šance využili a šlo se do nájezdů, kde byli domácí jednoznačně lepší. 

 

sestava: Panteleev, Kouba - Šak, Fajkus, Šmejkal, Lukáš, Stejskal, Čihák, Lorenz, Zikmund, Sameš, Havel V., Havel J., Šlechta, Bahník

branky: Lorenz, Šlechta (Havel V., Šak), Šlechta (Havel V.), Stejskal (Šak, Šlechta), Šlechta (Havel), Stejskal (Lorenz), Stejskal

 

Copyright © 2012 - 2014, HC Česká Lípa o. s.