Mladší žáci vezou body z Lomnice

MISTROVSKÉ  UTKÁNÍ  MLADŠÍCH  ŽÁKŮ

HC Lomnice nad Popelkou – HC Česká Lípa  4 :  9 ( 1:2,2:5,1:2)

V sobotu 21.9. 2013, nastoupili českolipští mladší žáci k dalšímu  mistrovskému utkání na ledě Lomnice. Naši hráči měli hned od úvodu utkání více ze hry a v 5. min. už vedli 2 - 0. Po celou první třetinu si vytvářeli šance, ale jejich proměňování nebylo dobré. V závěru třetiny se soupeři podařilo snížit. Na toto naše mužstvo odpovědělo ihned na začátku druhé třetiny, kdy v rozmezí dvou minut skóroval 2x Michal Svoboda. Po zbytek zápasu si naši hráči udržovali převahu a zaslouženě dovedli utkání do vítězného konce. V utkání se střelecky dařilo M. Svobodovi, který zaznamenal 7 branek !!

Za svůj výkon v zápase, zaslouží pochvalu celé naše mladé mužstvo.

Branky CL: M. Svoboda 7x, J. Havel 2x

Sestava CL: V.Vladimirov, F. Končel –  J.Havel, H. Václavík, M.Jedlička, Zd. Sameš, R. Langr, M. Lorenz, P. Vondra, A. Fajkus, D. Lukáš, M. Svoboda

Trenéři: Martin Šnajdr, Stanislav Svoboda, Alan Lorenz

Report: M. Šnajdr, foto V. Andrle

Copyright © 2012 - 2014, HC Česká Lípa o. s.